ÇİFT DİL EĞİTİM

ÇİFT DİL EĞİTİM

Akademi Çocuk Anaokulları olarak; okulumuzda iki dil ile eğitim vermekteyiz.

Hızlı kavrama ve çabuk öğrenme konusunda çocuk zekası en ileri düzeyde olduğundan küçük yaşlarda alacakları farklı dil eğitimleri onların gelecekte farklı düşünmelerini sağlayacaktır.
Gelişen teknoloji ile dünyanın birbirine kaynaştığı bu günlerde çocuğunuzun başka dillerde de konuşmaya başlaması ne güzel olur du değil mi ?

Hayata bir adım önde başlamak iyi bir eğitim almakla olur. Bizler çocuklarımıza bunları sağlamaya çalışıyoruz. Sizler de bizim gibi düşünüyorsanız, ne duruyorsunuz!

Bu eğitim modelinde, öğrencinin günde sekiz- dokuz saatini beraber geçirdiği öğretmenleri, eğitim sırasında ebeveynlerinin yerini tuttuğu için, öğretmenlerden İngilizce öğretmeni olanı sadece İngilizce konuşarak (bu sırada öğrencisini anlayarak)öğrencinin, İngilizce konuşmanın doğal bir süreç olduğunu gözlemlemesini sağlar. Bu sayede çocuklar, İngilizce konuşmanın özel bir durum olmadığını, hayatın olağan akışı içinde bir iletişim metodu olduğunu ve öğretmeni ile iletişim kurması için bu metodu kullanması gerektiğini anlar.

Böylece İngilizceyi, bir daha unutamayacak şekilde öğrenir. 

 

To Top ↑